Півзахисник Динамо Микола Шапаренко висловив свої думки стосовно продовження угоди з київським клубом. Напередодні 27-річний гравець уклав із "біло-синіми" новий контракт , термін якого діє до 2030 року. "Я залишаюся вдома, залишаюся у своєму рідному клубі, Динамо. Це для мене свято, і хочеться подякувати всім уболівальникам,…