За словами Пушича, Степаненко пропустив кубковий матч з "Вікторією" (3:0). Поки невідомо, чи зіграє півзахисник у матчі проти київського "Динамо".
"У Степаненка незначна травма після минулого тренування. Нічого особливого. Він добре почувається і, найімовірніше, вже за кілька днів…