«Шахтар» U19 зіграв внічию з «Лейпцигом» у Юнацькій лізі УЄФА
2 листопада 2022 – 16:29
Футболісти донецького «Шахтаря» (гравці до 19-ти років) розійшлися миром з однолітками з німецького «Лейпцига» у матчі 6-го туру групового етапу Юнацької Ліги УЄФА.