«Шахтар» поступився «Панатінаїкосу» та вилетів у плейоф відбору Ліги конференцій
15 серпня 2025 – 01:09
Володар Кубка України «Шахтар» не зміг подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги конференцій сезону 2025/26, програвши грецькому «Панатінаїкосу» у серії пенальті, передає «Главком» . Донецький клуб розпочав єврокубкову кампанію з першого раунду, здолавши фінський «Ільвес» з загальним рахунком 6:0. У другому раунді «гірники»…