У Сєвєродонецьку проблеми з лікарями та ліками.
Про це у відео пропагандистам розповіла місцева мешканка.
Вона, зокрема, зупинилася на проблемах.
«Аптеки, відсутність лікарів. У нас ось, наприклад, у новому районі…один лікар приймає, якому 82 роки…Аптек – мало того, що їх мало, так і багатьох препаратів немає», - каже…