Севастопольця оштрафували за коментар «ВКонтакте» про крейсер «Москва»
10 січня 2024 – 14:48
Створений окупантами Ленінський районний суд Севастополя наклав штраф на місцевого жителя за коментар у соцмережі про знищення флагмана Чорноморського флоту – крейсера «Москва». Про це повідомляє проєкт Крим. Реалії . Чоловік написав коментар в одній із груп російської соціальної мережі «ВКонтакте» ще у квітні 2022 року.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.