Сергій Орлюк пішов у відпустку на 90 діб, обов’язки мера виконуватиме Богдан Коляда
24 червня 2025 – 11:05
Міський голова Бердичева Сергій Орлюк пішов у відпустку на 90 діб, обов’язки виконуватиме Богдан Коляда 24 червня 2025 року, Бердичів – Міський голова Бердичева Сергій Орлюк який учора, 23 червня, вийшов із СІЗО під заставу після затримання за підозрою у вимаганні хабаря, офіційно пішов у відпустку на 90 діб. Відповідне…