Серед бійців 14-ї бригади, які голодували на передовій, є жителі Рівненщини
24 квітня, 12:31
Нагадаємо, дружина бійця 14 ОМБр заявила про критичний брак продовольства на передовій: військові втратили до 40 кг ваги , пили дощову воду та подекуди залишалися без їжі по 17 днів через проблеми з логістикою та зв’язком.
Серед бійців 14 ОМБр, які голодували на позиції по 17 днів , є двоє жителів Рівненщини. Про це у Фейсбук повідомила Алла Побережнюк, племінник якої там наразі знаходиться. Нагадаємо, дружина бійця 14 ОМБр заявила про критичний брак продовольства на передовій: військові втратили до 40 кг ваги , пили дощову воду та подекуди…