Сєнкевич заявив про скорочення медичних центрів у Миколаєві
2 липня 2024 – 20:16
Миколаївці спитали у мера Олександра Сєнкевича , чи правда, що у місті скоротять кількість центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) і лікарів стане ще менше? Ось що відповів міський голова: “У Миколаєві наразі найбільша кількість центрів серед міст України, тому МОЗ рекомендували нам зменшити кількість. Скільки…