Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук
21 червня 2025 – 18:49
Семеро постраждалих внаслідок обстрілів та нальотів російських БпЛА в Нікопольському районі, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в Телеграм, станом на 18:30 суботи.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.