СБУ затримала мера Білгород-Дністровського за рекет на Одещині
20 липня 2024 – 11:07
Служба безпеки України спільно з Національною поліцією нейтралізували злочинне угруповання, яке тероризувало мешканців Одещини. За даними ЗМІ, головним організатором банди виявився міський голова Білгород-Дністровського Віталій Граждан.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.