СБУ викрила ексзаступника глави МОЗ на фінансових махінаціях
28 вересня 2022 – 10:36
Кіберфахівці Служби безпеки викрили ексзаступника міністра, чиї дії призвели до збитків держави на 2 млн грн та зашкодили створенню реєстру донорів. Про це повідомляє пресслужба СБУ. За даними слідства, відповідно до програм реформування медичної галузі представники МОЗ мали запровадити електронний реєстр живих донорів…