СБУ викрила 16 облгазів на розкраданні державного палива
17 березня 2023 – 19:29
Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки ліквідувала масштабну схему привласнення промислових обсягів блакитного палива із газотранспортної системи НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляє пресцентр СБУ. «До організації оборудки причетний топменеджмент 16 регіональних газових підприємствах у…