СБС знищили РЛС "Прима П-18", ЗРК "Тор" і "Тунгуску" на двох напрямках. ВIДЕО
12 січня, 15:56
Протягом 12 січня 2026 року підрозділи Сил безпілотних систем України уразили одразу три високовартісні елементи протиповітряної оборони російських окупаційних військ. Знищення відбулося на Запорізькому та Донецькому напрямках.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.