Дивіться фото: Російський слід? Різанина в школі Києва Його затримали правоохоронці на виході із закладу та доставили до лікарні Охматдит.
Учень київської школи №233 поранив ножем вчительку та однокласника. Про інцидент повідомили поліцію вранці 12 січня близько 8:45 ранку. Зараз постраждалим надається медична допомога. Нападника затримано, поліція продовжує розслідування на місці події. Офіційно обставини інциденту все ще з'ясовуються, проте з’являються деталі…