російські військові у тилу тікають з позицій та нападають на цивільних, – мер Мелітополя
12 листопада 2023 – 18:10
“У “глибокому тилу” окупанти почуваються настільки безпечно, що дедалі частіше тікають з власних позицій.
Окупанти грабують цивільних та чинять сексуальне насильство. Про це заявив у телеграмі Мелітопольський міський голова Іван Федоров. “У “глибокому тилу” окупанти почуваються настільки безпечно, що дедалі частіше тікають з власних позицій. Моральних принципів дезертири не мають та є вкрай небезпечними для цивільних.…