Російські окупанти вдарили по Дружківці шістьма авіабомбами, четверо людей поранені
20 січня, 13:55
Вдень 20 січня російські окупанти скинули на Дружківку шість авіабомб, поранення отримали чотири людини, їх госпіталізували. Про це повідомила прокуратура Донецької області