Російські окупанти вбили ще шістьох людей черговими обстрілами Донецької області
5 квітня 2023 – 00:03
Російські окупаційні війська протягом 4 квітня, як і минулого дня, обстрілювали населені пункти Донецької області. Внаслідок чергових ворожих ударів з артилерії, реактивних систем залпового вогню "Град" та ракетного озброєння по півночі регіону загинули шість людей, а ще семеро отримали поранення, повідомила Донецька…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.