Російські обстріли знеструмили понад 110 тис. споживачів у трьох областях
4 грудня 2025 – 10:54
Внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру без світла перебувають споживачі у трьох областях. Знеструмлені понад 60 тис. на Донеччині, більш ніж 51 тис. на Одещині, а також 1,6 тис. на Дніпропетровщині