Російські безпілотники пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури на Одещині
18 березня, 14:00
В ніч на 18 березня російські військові атакували Одещину ударними безпілотниками. Про це повідомляє голова Одеської ОДА Олег Кіпер. Внаслідок ворожого удару пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури та частина обладнання. Обійшлося без постраждалих. Пожежу, що виникла на місці, оперативно ліквідували рятувальники.