Росіяни зруйнували АЗС біля Полтави, виникла пожежа, - ОВА
17 вересня 2025 – 19:42
Російські окупанти ввечері 17 вересня ударом безпілотника зруйнували автозаправну станцію в районі Полтави. Внаслідок атаки ворога виникла пожежа. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram керівника Полтавської ОВА Володимира Когута, інформує UAINFO.org . "У Полтавському районі зафіксовано влучання ворожого БпЛА по…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.