Росіяни знову тероризували Нікопольський район: підсумки 21 лютого
21 лютого 2023 – 21:22
Окупанти знову цілили з важкої артилерії по Мирівській та Марганецькій громадах, а також по Нікополю.
У Дніпропетровській ОВА розповіли про те, як в області минуло 21 лютого. Окупанти знову цілили з важкої артилерії по Мирівській та Марганецькій громадах, а також по Нікополю. Випустили понад два десятки снарядів. Минулося без загиблих та постраждалих, наслідки обстрілів уточнюються.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.