Росіяни знову атакували енергетичну інфраструктуру Одещини — ДСНС
18 січня, 09:33
Там розповіли, що внаслідок атаки на енергетичну інфраструктуру Одещини виникла пожежа, яку вогнеборці оперативно ліквідували.
У ніч на 18 січня російські окупанти знову атакували енергетичну інфраструктуру Одещини. Про це повідомили у ДСНС. Там розповіли, що внаслідок атаки на енергетичну інфраструктуру Одещини виникла пожежа, яку вогнеборці оперативно ліквідували. Також зазнали руйнувань виробнича будівля та легковий автомобіль. Загиблих і…