З ночі до ранку 26 вересня росіяни тероризують Дніпропетровську область. Вночі окупанти тричі обстріляли Нікопольський район. Ворог гатив з важкої артилерії. Під удар потрапили районний центр, Мирівська та Червоногригорівська громади. Про це повідомляє Голова ОВА Сергій Лисак. Унаслідок атаки пошкоджені: три приватні…