Ударом було знищено базу Медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», разом із усім майном та технікою, що там знаходилися.
Сьогодні вранці, 25 квітня, російські війська завдали удару по Павлограду, внаслідок якого загинули мирні жителі, серед них діти. Ударом було знищено базу Медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», разом із усім майном та технікою, що там знаходилися. Про це повідомила засновниця батальйону Яна Зінкевич , пише «…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.