Росіяни здійснили ракетний удар по виробничій інфраструктурі Конотопу
21 травня 2024 – 16:26
Сьогодні, 21 травня, ворог наніс ракетний удар по виробничій інфраструктурі міста Конотоп. Про це повідомили в Сумській ОВА. На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.