Росіяни завдали удару балістикою по центру Прилук: 2 людини загинули, 17 поранено
19 травня, 11:36
19 травня російські окупаційні війська вдарили по Прилуках на Чернігівщині, внаслідок влучання, за попередніми даними, загинуло двоє, постраждали 17 людей. Джерело: кореспондентка " Суспільного " з місця події, Чернігівська ОВА Деталі: Ймовірно, ворог ударив балістичною ракетою. Перед цим Повітряні сили оголосили про загрозу…