Росіяни з ранку обстріляли Нікопольщину: постраждали дві жінки
2 березня 2024 – 13:52
Росіянки з ранку обстріляли з важкої артилерії Нікополь та Червоногригорівську громаду. Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Постраждали дві жінки – 65 та 66 років. Їм надали меддопомогу. Лікуватимуться амбулаторно, – повідомив Сергій Лисак. – Зайнялося кафе. Яких ще збитків…