Росіяни вранці атакували Конотоп: місто без світла й води, перебої з газом – мер
11 червня, 08:55
Російські окупаційні війська вранці 11 червня атакували цивільну інфраструктуру в місті Конотоп Сумської області. Джерело : міський голова Конотопа Артем Семеніхін у соцмережах Деталі: О 7.45 мер повідомив, що в результаті прильоту пошкоджена мережа газопостачання, працюють аварійні бригади газовиків. Пізніше стало відомо…