Росіяни вночі вдарили по об'єктах енергетичної інфраструктури двох областей
7 грудня 2025 – 11:42
У ніч на 7 грудня російські окупанти завдали удару по об’єктах енергетичної інфраструктури Полтавської, та Чернігівської областей. Про це повідомило Міністерство енергетики України. «Цієї ночі ворог завдав удару по об’єктах енергетичної інфраструктури Полтавщини, зокрема м. Кременчук, та Чернігівщини. Енергетики роблять…