У понеділок, 1 червня, російські окупанти поцілили дроном по лікарні у Конотопі на Сумщині. Є руйнування, але обійшлося без жертв. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін. «Кацапи щойно вдарили по нашій лікарні. Це було не падіння Шахеда, як дехто пише, а саме удар! Дрон заходив на удар саме по лікарні», – сповістив він.…