Російські війська атакували Новоукраїнський район Кіровоградської області. Без світла залишилися 19 населених пунктів. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на очільника Кіровоградської ОВА Андрія Райковича . «Цієї ночі – чергова ворожа атака по обʼєктах критичної інфраструктури області. Цього разу на території…