Російські терористичні війська здійснили черговий підступний удар по Сумській області, атакувавши будівлю міської лікарні у Конотопі. На момент удару в медичному закладі перебували пацієнти та персонал. Про це повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін у своєму офіційному Telegram-каналі, інформує «Главком» . «Щойно…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.