Росіяни вдарили по критичній інфраструктурі на Вінниччині
27 вересня 2025 – 11:13
У ніч на суботу, 27 вересня, російські окупанти вдарили по критичній інфраструктурі у Вінницькій області, обійшлось без постраждалих. Про це повідомила голова ОВА Наталя Заболотна. За словами посадовиці, ворожа атака була масованою. В критичну інфраструктуру були влучання, також пошкоджено один житловий будинок, втім…