"Це було не падіння шахеда, як дехто пише, а саме УДАР! Він заходив на удар саме по лікарні!", - написав мер.
Ілюстративне фото Сьогодні вдень російські війська атакували дроном лікарню в Конотопі. Про це повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, інформує UAINFO.org . "Це було не падіння шахеда, як дехто пише, а саме УДАР! Він заходив на удар саме по лікарні!", - написав мер. Таким чином будівлі лікарні зазнали пошкоджень.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.