Росіяни вбили трьох співробітників Червоного Хреста на Донеччині
12 вересня 2024 – 15:31
Російські окупанти в четвер, 12 вересня, убили трьох співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста в Донецькій області. Ще двоє співробітників дістали поранення.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.