У понеділок ввечері, 25 вересня, російські окупанти обстріляли Дніпровський район Херсона і вбили трьох місцевих мешканців. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Попередньо відомо, що від ворожого вогню загинули двоє чоловіків та жінка, поранення отримали ще троє херсонців. Як додають в Офісі…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.