За його словами, на Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Марганецькій, Покровській, Мирівській і Червоногригорівській громадах.
Росіяни вдень у понеділок, 20 квітня, обстріляли Дніпропетровщину. Двоє жінок загинули в Нікополі. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Микола Лукашук. За його словами, на Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Марганецькій, Покровській, Мирівській і Червоногригорівській громадах.…