Росіяни вбили двох мирних мешканців Донеччини – Кириленко
28 листопада 2022 – 08:27
Минулої доби російські вбивці забрали життя двох мирних жителів Донецької області, повідомив голова ОВА Павло Кириленко. Зокрема, жертвами окупантів стали мешканці Курахового. «Ще 4 людини в області дістали поранення. Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі. Кожен воєнний злочинець буде…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.