Російські війська окупували перші два села у Дніпропетровській області. Про це повідомляє DeepState. Окупанти встановили контроль над селами Запорізьке та Новогеоргіївка, а також ворог просунувся поблизу Шевченка, Білої Гори та в Олександро-Шультиному. Ці села на кордоні стали першими окупованими російською армією.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.