росіяни обстріляли центр Херсона, знову пошкоджено ОВА - Офіс Президента
19 грудня 2022 – 10:22
КИЇВ. 19 грудня. УНН. Сьогодні, 19 грудня, російські окупанти вкотре вдарили по будівлі Херсонської обласної військової адміністрації. Про це написав заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко у Телеграм, інформує УНН.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.