Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини з міномета
20 жовтня 2022 – 17:46
Сьогодні після обіду, 20 жовтня, російська армія знову обстріляла прикордоння Чернігівської області. Про це повідомляє оперативне командування "Північ" на своїй сторінці у Facebook
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.