росіяни атакували критичну інфраструктуру Волині та Одещини – понад 100 тисяч абонентів залишилися без світла
1 січня, 09:54
Загалом кілька десятків ворожих цілей знову атакували обʼєкти критичної інфраструктури Волині, пише КУРС з посиланням на голову Волинської ОДА Івана Рудницького.
Усю ніч Волинська область перебувала під масованим ударом російських шахедів. Загалом кілька десятків ворожих цілей знову атакували обʼєкти критичної інфраструктури Волині, пише КУРС з посиланням на голову Волинської ОДА Івана Рудницького. “Частину шахедів збили – вдячність силам ППО. Водночас є і влучання, внаслідок…