Як тільки енергетики отримають дозвіл від військових та рятувальників, відразу розпочнуть огляд обладнання та аварійно-відновлювальні роботи, зазначили в...
Вночі енергетичний об’єкт ДТЕК на Одещині атакували російські війська. Про це у соцмережах повідомила Група ДТЕК. «Ворог продовжує енергетичний терор Одещини другу ніч поспіль. Під час масованої атаки знову атаковано енергетичний обʼєкт ДТЕК», — ідеться у повідомленні. Як тільки енергетики отримають дозвіл від військових…