Російські окупанти атакували на Одещині Білгород-Дністровський район ракетами, є влучання в рекреаційну інфраструктуру. Обійшлося без жертв. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. «Наслідки вечірньої атаки Одещини. Надвечір російські терористи атакували Білгород-Дністровський…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.