«За 24 квітня росіяни вбили 2 жителів Донеччини – у Шахтарському. Ще 13 людей в….
24 квітня унаслідок російських обстрілів загинули двоє мешканців Донеччини. Є поранені. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко. «За 24 квітня росіяни вбили 2 жителів Донеччини – у Шахтарському. Ще 13 людей в області дістали поранення», – йдеться у повідомленні. Кириленко наголосив, що наразі неможливо…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.