Російські окупаційні війська вночі, 16 липня, завдали ракетного удару по центральній частині Харкова. Перші вибухи містяни почули близько 01:30, через декілька хвилин після оголошення повітряної тривоги в області. Читати новину на сайті "Delo.ua"