Росія вдарила по відділеннях «Укрпошти» у трьох областях
5 травня, 20:57
Протягом останніх двох днів російські удари знищили одне та суттєво пошкодили ще два відділення «Укрпошти» — у Херсонській, Сумській і Чернігівській областях. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на допис генерального директора компанії Ігора Смілянського. Херсон: будівля вигоріла, посилки знищено Найтяжча ситуація…