Росія вдарила по енергооб#039;єкту на Чернігівщині
19 січня, 14:40
У ніч на понеділок, 19 січня, російські війська атакували п'ять ключових енергооб’єктів Чернігівської області, внаслідок чого без електропостачання залишилися десятки тисяч споживачів.