Російське Міноборони цинічно прокоментувало нічний удар по Київській області, внаслідок якого одна людина загинула, ще вісім отримали поранення. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на Міноборони РФ. «Сьогодні вночі збройними силами Російської Федерації завдано групового удару високоточною зброєю та ударними…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.